M50-3905042
HarwinHarwin
M50-3905042 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3905042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM R/A AU 100POS
Foi de date: 1.M50-3905042.pdf2.M50-3905042.pdf3.M50-3905042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3905042
Număr parc M50-3905042 Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM R/A AU 100POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12394 pcs Fișa cu date 1.M50-3905042.pdf2.M50-3905042.pdf3.M50-3905042.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-1704
M503905042
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.039" (1.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.079" (2.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.150" (3.81mm)