M50-3903742
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3903742
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONNECTOR SOCKET
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile M50-3903742
Număr parc M50-3903742 Producător Harwin
Descriere CONNECTOR SOCKET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3050 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 74 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 7.2mm, 8.6mm, 9.37mm, 9.47mm, 11.7mm
Înălțimea izolației 0.134" (3.40mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 74 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.079" (2.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.150" (3.81mm)