M50-3801342
HarwinHarwin
M50-3801342 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3801342
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN DIP PLUG 26POS 1.27MM IDC
Foi de date: 1.M50-3801342.pdf2.M50-3801342.pdf3.M50-3801342.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3801342
Număr parc M50-3801342 Producător Harwin
Descriere CONN DIP PLUG 26POS 1.27MM IDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25783 pcs Fișa cu date 1.M50-3801342.pdf2.M50-3801342.pdf3.M50-3801342.pdf
Sârmă ecartament 30 AWG Serie Archer M50
Spațierea rândului 0.050" (1.27mm) ambalare Tray
Alte nume 952-2654
M50-3801342-ND
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Feed Through
descriere detaliata 26 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Ribbon Cable, DIP Header
Culoare - Terminarea cablurilor IDC
Cablu Pitch 0.025" (0.64mm) Pitch-ul lateral 0.050" (1.27mm)