M50-3630542R
HarwinHarwin
M50-3630542R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3630542R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM SMT AU 5POS
Foi de date: 1.M50-3630542R.pdf2.M50-3630542R.pdf3.M50-3630542R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3630542R
Număr parc M50-3630542R Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM SMT AU 5POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 236783 pcs Fișa cu date 1.M50-3630542R.pdf2.M50-3630542R.pdf3.M50-3630542R.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-3936-2
M50-3630542R-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 5
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Înălțimea izolației 0.039" (1.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 5 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.118" (3.00mm)