M50-3610742R
HarwinHarwin
M50-3610742R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3610742R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM SMD AU 14POS
Foi de date: 1.M50-3610742R.pdf2.M50-3610742R.pdf3.M50-3610742R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3610742R
Număr parc M50-3610742R Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM SMD AU 14POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55346 pcs Fișa cu date 1.M50-3610742R.pdf2.M50-3610742R.pdf3.M50-3610742R.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Cut Tape (CT)
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-3092-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.039" (1.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide, Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 14 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.118" (3.00mm)