M50-3601042
HarwinHarwin
M50-3601042 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3601042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM SMD AU 20POS
Foi de date: 1.M50-3601042.pdf2.M50-3601042.pdf3.M50-3601042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3601042
Număr parc M50-3601042 Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM SMD AU 20POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44712 pcs Fișa cu date 1.M50-3601042.pdf2.M50-3601042.pdf3.M50-3601042.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-1392
M503601042
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Înălțimea izolației 0.039" (1.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 20 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.118" (3.00mm)
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M50-3600742
M50-3600742
Producători: Harwin
Descriere: CONN HDR 1.27MM SMD AU 14POS