M50-3505042
HarwinHarwin
M50-3505042 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3505042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM VERT AU 100POS
Foi de date: 1.M50-3505042.pdf2.M50-3505042.pdf3.M50-3505042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3505042
Număr parc M50-3505042 Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM VERT AU 100POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10985 pcs Fișa cu date 1.M50-3505042.pdf2.M50-3505042.pdf3.M50-3505042.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.248" (6.30mm) Alte nume 952-1685
M503505042
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm
Înălțimea izolației 0.039" (1.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.091" (2.30mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.118" (3.00mm)