M50-3302542
HarwinHarwin
M50-3302542 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3302542
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 1.27 IDC SOCKET 50 POSN
Foi de date: 1.M50-3302542.pdf2.M50-3302542.pdf3.M50-3302542.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
2512 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3302542
Număr parc M50-3302542 Producător Harwin
Descriere 1.27 IDC SOCKET 50 POSN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22196 pcs Fișa cu date 1.M50-3302542.pdf2.M50-3302542.pdf3.M50-3302542.pdf
Tipul sârmei Ribbon Cable Sârmă ecartament 30 AWG
Serie Archer M50 Spațierea rândului 0.050" (1.27mm)
Pas 0.050" (1.27mm) ambalare Tube
Alte nume 952-2565
M50-3302542-ND
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristici Feed Through Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Tip de contact Female Socket