M50-3153642P
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3153642P
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONNECTOR SOCKET
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile M50-3153642P
Număr parc M50-3153642P Producător Harwin
Descriere CONNECTOR SOCKET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3379 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Archer M50
Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 72 Tipul de montare Surface Mount
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Înălțimea izolației 0.087" (2.20mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide, Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 72 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket