M50-3124845
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3124845
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN RCPT 1.27MM SMT AU 96POS
Foi de date: 1.M50-3124845.pdf2.M50-3124845.pdf3.M50-3124845.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M50-3124845
Număr parc M50-3124845 Producător Harwin
Descriere CONN RCPT 1.27MM SMT AU 96POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3246 pcs Fișa cu date 1.M50-3124845.pdf2.M50-3124845.pdf3.M50-3124845.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Archer M50
Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 96 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Liquid Crystal Polymer (LCP) Înălțimea izolației 0.142" (3.60mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 96 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 1A