M50-3113042
HarwinHarwin
M50-3113042 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3113042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN RCPT 60POS 1.27MM SMD GOLD
Foi de date: 1.M50-3113042.pdf2.M50-3113042.pdf3.M50-3113042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
14 pcs
112 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3113042
Număr parc M50-3113042 Producător Harwin
Descriere CONN RCPT 60POS 1.27MM SMD GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11117 pcs Fișa cu date 1.M50-3113042.pdf2.M50-3113042.pdf3.M50-3113042.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Archer M50
Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Alte nume 952-2858
M50-3113042-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 60
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket