M50-3110842
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3110842
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN RCPT 16POS 1.27MM SMD GOLD
Foi de date: 1.M50-3110842.pdf2.M50-3110842.pdf3.M50-3110842.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2021 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3110842
Număr parc M50-3110842 Producător Harwin
Descriere CONN RCPT 16POS 1.27MM SMD GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66313 pcs Fișa cu date 1.M50-3110842.pdf2.M50-3110842.pdf3.M50-3110842.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Archer M50
Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Board Guide Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 16 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 1A