M50-3031042
HarwinHarwin
M50-3031042 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-3031042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS
Foi de date: 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
44 pcs
132 pcs
528 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-3031042
Număr parc M50-3031042 Producător Harwin
Descriere CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65751 pcs Fișa cu date 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie Archer M50
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Alte nume 952-3580
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 10
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Înălțimea izolației 0.173" (4.40mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.094" (2.40mm) Contactați Finish Thickness - Post -