M50-038030J3045
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-038030J3045
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEADER
Foi de date: M50-038030J3045.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M50-038030J3045
Număr parc M50-038030J3045 Producător Harwin
Descriere HEADER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3259 pcs Fișa cu date M50-038030J3045.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 60 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Materialul de izolație Plastic
Înălțimea izolației 0.134" (3.40mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.150" (3.81mm)