M40-4011446
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M40-4011446
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 1.00MM PITCH SIL SMT HORIZONTAL
Foi de date: M40-4011446.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M40-4011446
Număr parc M40-4011446 Producător Harwin Inc.
Descriere 1.00MM PITCH SIL SMT HORIZONTAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247918 pcs Fișa cu date M40-4011446.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Cable/Wire
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.039" (1.00mm)
Terminarea ecranului Rectangular Serie M40
Row Spacing - împerecherea Shrouded - 4 Wall Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector 50V
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 14
Număr de contacte - Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material - Izolație All Codul producătorului M40-4011446
Lungime - Post (împerechere) - Materialul de izolație Tin
Înălțimea izolației - Caracteristici Solder Retention
Descriere extinsă 14 Positions Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin Descriere 1.00MM PITCH SIL SMT HORIZONTAL
Ratingul curent 1A Curent - maxim / contact -
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea -
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere 0.114" (2.90mm)
Tip conector Header Diametrul actual Natural
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M40-4011046
M40-4011046
Producători: Harwin
Descriere: 1.00MM PITCH SIL SMT HORIZONTAL
In stoc: 140263 pcs
Descarca: M40-4011046.pdf
RFQ
Producători: Orion Fans
Descriere: 40MM FAN FILTER MEDIA 45PPM