M40-3100845R
HarwinHarwin
M40-3100845R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M40-3100845R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR FMAL 16PS 1MM DL AU SMD
Foi de date: 1.M40-3100845R.pdf2.M40-3100845R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M40-3100845R
Număr parc M40-3100845R Producător Harwin
Descriere CONN HDR FMAL 16PS 1MM DL AU SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83091 pcs Fișa cu date 1.M40-3100845R.pdf2.M40-3100845R.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie M40-310R
Row Spacing - împerecherea 0.039" (1.00mm) Pitch - Împerechere 0.039" (1.00mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 952-3350-2
M40-3100845R-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 4.25mm
Înălțimea izolației 0.089" (2.26mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide, Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket