M300-3240696M1
HarwinHarwin
M300-3240696M1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M300-3240696M1
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN PLUG 3MM 6POS
Foi de date: 1.M300-3240696M1.pdf2.M300-3240696M1.pdf3.M300-3240696M1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M300-3240696M1
Număr parc M300-3240696M1 Producător Harwin
Descriere CONN PLUG 3MM 6POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie M300 Spațierea rândului 0.118" (3.00mm)
Pas 0.118" (3.00mm) ambalare Bulk
Alte nume 952-2527 Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 6 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Potting Wall
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.118" (3.00mm)