M30-6100846
HarwinHarwin
M30-6100846 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M30-6100846
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 8POS SIL PC TAIL PLUG
Foi de date: 1.M30-6100846.pdf2.M30-6100846.pdf3.M30-6100846.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10045 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M30-6100846
Număr parc M30-6100846 Producător Harwin
Descriere 8POS SIL PC TAIL PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141453 pcs Fișa cu date 1.M30-6100846.pdf2.M30-6100846.pdf3.M30-6100846.pdf
Voltaj 100V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie M30 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.049" (1.25mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-1998
M306100846
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 5.4mm
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Detent Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 8 position 0.049" (1.25mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.091" (2.30mm) Lungimea contactului - împerecherea -