M22-5332005
HarwinHarwin
M22-5332005 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-5332005
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 20 WAY SIL HORIZ SMT PIN HDR
Foi de date: 1.M22-5332005.pdf2.M22-5332005.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M22-5332005
Număr parc M22-5332005 Producător Harwin
Descriere 20 WAY SIL HORIZ SMT PIN HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3402 pcs Fișa cu date 1.M22-5332005.pdf2.M22-5332005.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M22 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.079" (2.00mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 1.5A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare -
Lungimea contactului - împerecherea 0.165" (4.20mm) Contactați Finish Thickness - Post -