M22-5322005R
HarwinHarwin
M22-5322005R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-5322005R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 20+20 DIL SMT PICK/PLACE HDR
Foi de date: 1.M22-5322005R.pdf2.M22-5322005R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M22-5322005R
Număr parc M22-5322005R Producător Harwin
Descriere 20+20 DIL SMT PICK/PLACE HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39530 pcs Fișa cu date 1.M22-5322005R.pdf2.M22-5322005R.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie M22 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 40 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.059" (1.50mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount 40 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 1A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare -
Lungimea contactului - împerecherea 0.138" (3.50mm) Contactați Finish Thickness - Post -