M22-2670505
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-2670505
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 5 POS SIL EXT P/HEADER (12MM)
Foi de date: M22-2670505.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M22-2670505
Număr parc M22-2670505 Producător Harwin
Descriere 5 POS SIL EXT P/HEADER (12MM) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3241 pcs Fișa cu date M22-2670505.pdf
terminare Solder Serie M22
Spațierea rândului - Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 5 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - Coada 0.094" (2.400mm)
Lungimea - înălțimea stivei 0.472" (12.000mm) Lungime - Post (împerechere) 0.138" (3.500mm)
Lungime - Pin total 0.705" (17.900mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 5 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) -