M22-2200246
HarwinHarwin
M22-2200246 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-2200246
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 2 SIL VERT SHROUDED PIN HDR
Foi de date: 1.M22-2200246.pdf2.M22-2200246.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M22-2200246
Număr parc M22-2200246 Producător Harwin
Descriere 2 SIL VERT SHROUDED PIN HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1402003 pcs Fișa cu date 1.M22-2200246.pdf2.M22-2200246.pdf
Voltaj 100V terminare Kinked Pin, Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie M22 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 2 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 8.05mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA9T), Nylon 9T Înălțimea izolației 0.240" (6.10mm)
Culoarea izolației Natural Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Detent Lock
descriere detaliata Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare 0.134" (3.40mm)