M22-2032005
HarwinHarwin
M22-2032005 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-2032005
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 20 SIL HORIZ PIN HDR
Foi de date: 1.M22-2032005.pdf2.M22-2032005.pdf3.M22-2032005.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M22-2032005
Număr parc M22-2032005 Producător Harwin
Descriere 20 SIL HORIZ PIN HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72182 pcs Fișa cu date 1.M22-2032005.pdf2.M22-2032005.pdf3.M22-2032005.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie M22 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-3324
M22-2032005-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.079" (2.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 1A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.138" (3.50mm)