M22-2021505
HarwinHarwin
M22-2021505 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-2021505
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 15+15 DIL VERT PIN HDR
Foi de date: 1.M22-2021505.pdf2.M22-2021505.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M22-2021505
Număr parc M22-2021505 Producător Harwin
Descriere 15+15 DIL VERT PIN HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124338 pcs Fișa cu date 1.M22-2021505.pdf2.M22-2021505.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie M22 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.331" (8.40mm) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 30 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.059" (1.50mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 30 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 1A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.134" (3.40mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.138" (3.50mm) Contactați Finish Thickness - Post -