M22-040040J0546
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M22-040040J0546
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEADER
Foi de date: M22-040040J0546.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M22-040040J0546
Număr parc M22-040040J0546 Producător Harwin
Descriere HEADER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3550 pcs Fișa cu date M22-040040J0546.pdf
Voltaj 500V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M22 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.157" (4.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.157" (4.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.157" (4.00mm)