M20-9612046
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-9612046
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 20 SIL EXT PIN HDR
Foi de date: M20-9612046.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M20-9612046
Număr parc M20-9612046 Producător Harwin
Descriere 20 SIL EXT PIN HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4437 pcs Fișa cu date M20-9612046.pdf
terminare Solder Serie M20
Spațierea rândului - Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - Coada 0.118" (3.000mm)
Lungimea - înălțimea stivei 0.661" (16.800mm) Lungime - Post (împerechere) 0.283" (7.200mm)
Lungime - Pin total 1.063" (27.000mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) -