M20-8762542
HarwinHarwin
M20-8762542 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-8762542
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 25+25 DIL VERT SMT HDR
Foi de date: 1.M20-8762542.pdf2.M20-8762542.pdf3.M20-8762542.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M20-8762542
Număr parc M20-8762542 Producător Harwin
Descriere 25+25 DIL VERT SMT HDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75241 pcs Fișa cu date 1.M20-8762542.pdf2.M20-8762542.pdf3.M20-8762542.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M20 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 11.53mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount 50 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare -
Lungimea contactului - împerecherea 0.228" (5.80mm) Contactați Finish Thickness - Post -