M20-8761042P
HarwinHarwin
M20-8761042P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-8761042P
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 10+10 DIL VERT SMT HDR P/P
Foi de date: 1.M20-8761042P.pdf2.M20-8761042P.pdf3.M20-8761042P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2016 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M20-8761042P
Număr parc M20-8761042P Producător Harwin
Descriere 10+10 DIL VERT SMT HDR P/P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181382 pcs Fișa cu date 1.M20-8761042P.pdf2.M20-8761042P.pdf3.M20-8761042P.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M20 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 11.53mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Pick and Place Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare -
Lungimea contactului - împerecherea 0.228" (5.80mm) Contactați Finish Thickness - Post -