M20-8751042R
HarwinHarwin
M20-8751042R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-8751042R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR .100" SMD 20POS
Foi de date: 1.M20-8751042R.pdf2.M20-8751042R.pdf3.M20-8751042R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M20-8751042R
Număr parc M20-8751042R Producător Harwin
Descriere CONN HDR .100" SMD 20POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84594 pcs Fișa cu date 1.M20-8751042R.pdf2.M20-8751042R.pdf3.M20-8751042R.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M20 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-3169-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.228" (5.80mm)
Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm) Contact Finisare Grosime - Împerechere Flash
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header, Breakaway Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M20-8751042
M20-8751042
Producători: Harwin
Descriere: CONN HDR .100" SMD 20POS