M20-7862542P
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-7862542P
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 25 WAY SIL SMT SOCKET WITH P&P
Foi de date: 1.M20-7862542P.pdf2.M20-7862542P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M20-7862542P
Număr parc M20-7862542P Producător Harwin
cantitate valabila 5626 pcs Fișa cu date 1.M20-7862542P.pdf2.M20-7862542P.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie M20
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Surface Mount
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.280" (7.10mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 25 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket