M20-7842046
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-7842046
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET
Foi de date: M20-7842046.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M20-7842046
Număr parc M20-7842046 Producător Harwin
Descriere 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3052 pcs Fișa cu date M20-7842046.pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie M20
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA6T), Nylon 6T Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Ratingul curent 3A
Tip de contact Female Socket Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm)