M20-7811045
HarwinHarwin
M20-7811045 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-7811045
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN RCPT 2.54" SMD DUAL 20POS
Foi de date: 1.M20-7811045.pdf2.M20-7811045.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
506 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M20-7811045
Număr parc M20-7811045 Producător Harwin
Descriere CONN RCPT 2.54" SMD DUAL 20POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34538 pcs Fișa cu date 1.M20-7811045.pdf2.M20-7811045.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie M20
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Alte nume 952-3215
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket