G125-MH15005L5P
HarwinHarwin
G125-MH15005L5P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G125-MH15005L5P
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.25MM R/A PCB 50POS
Foi de date: 1.G125-MH15005L5P.pdf2.G125-MH15005L5P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G125-MH15005L5P
Număr parc G125-MH15005L5P Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.25MM R/A PCB 50POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5288 pcs Fișa cu date 1.G125-MH15005L5P.pdf2.G125-MH15005L5P.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Gecko Row Spacing - împerecherea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Împerechere 0.049" (1.25mm) ambalare Strip
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-2718
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 50
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.219" (5.56mm) Culoarea izolației Green
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.049" (1.25mm)
Ratingul curent 2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Circular Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.130" (3.30mm) Lungimea contactului - împerecherea -