G125-FV13405L0P
HarwinHarwin
G125-FV13405L0P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G125-FV13405L0P
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 1.25MM F HSG 34POS
Foi de date: 1.G125-FV13405L0P.pdf2.G125-FV13405L0P.pdf3.G125-FV13405L0P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G125-FV13405L0P
Număr parc G125-FV13405L0P Producător Harwin
Descriere 1.25MM F HSG 34POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Gecko
Row Spacing - împerecherea 0.049" (1.25mm) Pitch - Împerechere 0.049" (1.25mm)
ambalare Bulk Alte nume 952-2772
G125-FV13405L0P-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 34
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.207" (5.25mm) Culoarea izolației Green
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place, Polarizing Key
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata 34 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 2A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Circular Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -