G125-FS12605L0R
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G125-FS12605L0R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 1.25MM F HSG 26POS SMT
Foi de date: 1.G125-FS12605L0R.pdf2.G125-FS12605L0R.pdf3.G125-FS12605L0R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G125-FS12605L0R
Număr parc G125-FS12605L0R Producător Harwin
Descriere 1.25MM F HSG 26POS SMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Gecko
Row Spacing - împerecherea 0.049" (1.25mm) Pitch - Împerechere 0.049" (1.25mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Înălțimea izolației 0.207" (5.25mm)
Culoarea izolației Green Ingress Protection -
Caracteristici Pick and Place, Polarizing Key Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata 26 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 2A