G125-96410F1
HarwinHarwin
G125-96410F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G125-96410F1
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HOOD FOR G125-224 10POS
Foi de date: 1.G125-96410F1.pdf2.G125-96410F1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G125-96410F1
Număr parc G125-96410F1 Producător Harwin
Descriere CONN HOOD FOR G125-224 10POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date 1.G125-96410F1.pdf2.G125-96410F1.pdf
Serie Gecko SL Alte nume 952-3651
Numărul de poziții 10 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Jackscrews Tipul de accesorii Backshell
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G125-9640600
G125-9640600
Producători: Harwin
Descriere: CONN HOOD FOR G125-324 6POS
In stoc: 940 pcs
Descarca: G125-9640600.pdf
RFQ
G125-FC10605L0-0150L
G125-FC10605L0-0150L
Producători: Harwin
Descriere: 1.25MM F/L 6POS 26AWG 150MM