SCR027009230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCR027009230
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului FAN HEATER 550W 13A 230V
Foi de date: SCR027009230.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 347 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCR027009230
Număr parc SCR027009230 Producător Hammond Manufacturing
Descriere FAN HEATER 550W 13A 230V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 347 pcs Fișa cu date SCR027009230.pdf
Greutate 2 lbs (907.2g) Tensiune - intrare 230VAC
Tip Heating Unit Specificații Heater, 550W, 13A
Dimensiune / Dimensiune - Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie SCR Alte nume HM1668
SCR027009230-ND
descriere detaliata Rack Heater, 550W, 13A