R100-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R100-080-000
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM GRAY 3.15"L X 3.15"W
Foi de date: R100-080-000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R100-080-000
Număr parc R100-080-000 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX ALUM GRAY 3.15"L X 3.15"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2211 pcs Fișa cu date R100-080-000.pdf
Greutate 1 lb (453.59g) Grosime -
Dimensiune / Dimensiune 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie R100 Evaluări DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Alte nume HM5620
R100-080-000-ND
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.362" (60.00mm)
Caracteristici PCB Supports, Watertight descriere detaliata Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 2.362" (60.00mm)
Proiecta Split Sides Tipul containerului Box
Culoare Gray Suprafață (L x W) 9.92 in² (64.0 cm²)