HWST363016S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
HWST363016S16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HWST363016S16
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX S STEEL NAT 43.4"L X 3"W
Foi de date: 1.HWST363016S16.pdf2.HWST363016S16.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 61 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HWST363016S16
Număr parc HWST363016S16 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX S STEEL NAT 43.4"L X 3"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61 pcs Fișa cu date 1.HWST363016S16.pdf2.HWST363016S16.pdf
Greutate - Grosime -
Dimensiune / Dimensiune 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie Waterfall Evaluări IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Stainless Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 16.000" (406.40mm)
Caracteristici Stainless Steel Hinges, Wall Mount descriere detaliata Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Slanted Top 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm) X 16.000" (406.40mm)
Proiecta Hinged Door, Slanted Top Tipul containerului Box
Culoare Natural Suprafață (L x W) 1302 in² (8400 cm²)