HWM2412U11BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HWM2412U11BK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului 12U 11IN SWING OUT WALL MOUNT
Foi de date: 1.HWM2412U11BK.pdf2.HWM2412U11BK.pdf3.HWM2412U11BK.pdf4.HWM2412U11BK.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 179 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HWM2412U11BK
Număr parc HWM2412U11BK Producător Hammond Manufacturing
Descriere 12U 11IN SWING OUT WALL MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Greutate 90 lbs (40.8kg) Ventilare Sides, Top, Door
Tip Equipment Cabinet Stil Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serie HWM
Șine de montare One Pair Material Metal, Steel
Uşă Glass (Front), Steel (Rear) Dimensiuni - panou 11.000" L x 19.000" W x 21.000" H (279.40mm x 482.60mm x 533.40mm)
Dimensiuni - în general 16.693" L x 24.685" W x 27.756" H (424.00mm x 627.00mm x 705.00mm) descriere detaliata Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 16.693" L x 24.685" W x 27.756" H (424.00mm x 627.00mm x 705.00mm) Black