FT600TA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FT600TA1220BK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului FAN TRAY ASSEMBLY W/6 FANS
Foi de date: 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 331 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FT600TA1220BK
Număr parc FT600TA1220BK Producător Hammond Manufacturing
Descriere FAN TRAY ASSEMBLY W/6 FANS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 331 pcs Fișa cu date 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
Greutate 20 lbs (9.1kg) Tensiune - intrare 220VAC
Tip Fan Tray Specificații Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM
Dimensiune / Dimensiune 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie FT Alte nume FT600TA1220BK-ND
HM5446
descriere detaliata Rack Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm)