DTS3281A230N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS3281A230N4SS
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Foi de date: DTS3281A230N4SS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 20 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS3281A230N4SS
Număr parc DTS3281A230N4SS Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 20 pcs Fișa cu date DTS3281A230N4SS.pdf
Greutate 120 lbs (54.4kg) Tensiune - intrare 230VAC
Tip Air Conditioning Unit Specificații A/C Unit, 7500 BTU
Dimensiune / Dimensiune 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serie DTS Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)