DTS1200A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS1200A230LG
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT
Foi de date: DTS1200A230LG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 49 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS1200A230LG
Număr parc DTS1200A230LG Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 49 pcs Fișa cu date DTS1200A230LG.pdf
Greutate 40 lbs (18.1kg) Tensiune - intrare 230VAC
Tip Air Conditioning Unit Specificații A/C Unit, 1200 BTU
Dimensiune / Dimensiune 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie DTS Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Rack A/C Unit, 1200 BTU 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm)