C2T1931F10BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2T1931F10BK1
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK
Foi de date: C2T1931F10BK1.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 587 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2T1931F10BK1
Număr parc C2T1931F10BK1 Producător Hammond Manufacturing
Descriere PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 587 pcs Fișa cu date C2T1931F10BK1.pdf
Greutate 21 lbs (9.5kg) Tensiune - intrare 115VAC
Tip Fan Tray Specificații Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
Dimensiune / Dimensiune 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie C2TF Alte nume C2T1931F10BK1-ND
HM5244
descriere detaliata Rack Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)