1594DWGY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594DWGY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1594DWGY
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ABS GRAY 5.18"L X 2.61"W
Foi de date: 1.1594DWGY.pdf2.1594DWGY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1594DWGY
Număr parc 1594DWGY Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX ABS GRAY 5.18"L X 2.61"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6181 pcs Fișa cu date 1.1594DWGY.pdf2.1594DWGY.pdf
Greutate 0.37 lb (167.83g) Grosime 0.130" (3.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1594W Evaluări IP66
Alte nume 1594DWGY-ND
HM4039
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material Plastic, ABS
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.169" (55.09mm)
Caracteristici Flame Retardant, Watertight descriere detaliata Box Plastic, ABS Gray Cover Included 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm) X 2.169" (55.09mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box
Culoare Gray Suprafață (L x W) 13.5 in² (87 cm²)