1590YFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590YFBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1590YFBK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W
Foi de date: 1.1590YFBK.pdf2.1590YFBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1590YFBK
Număr parc 1590YFBK Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 4137 pcs Fișa cu date 1.1590YFBK.pdf2.1590YFBK.pdf
Greutate 0.41 lb (185.97g) Grosime 0.098" (2.49mm)
Dimensiune / Dimensiune 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1590F Evaluări IP54
Alte nume 1590YFBK-ND
HM1969
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 1.713" (43.51mm)
Caracteristici EMI Shielded descriere detaliata Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) X 1.713" (43.51mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Black Suprafață (L x W) 13.1 in² (85 cm²)
produse asemanatoare
1590XXRD
1590XXRD
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX ALUM RED 5.72"L X 4.77"W
In stoc: 4862 pcs
Descarca: 1590XXRD.pdf
RFQ
1590Y
1590Y
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 3.62"LX3.62"W