1590WKKBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WKKBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1590WKKBK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Foi de date: 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1590WKKBK
Număr parc 1590WKKBK Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4104 pcs Fișa cu date 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
Greutate 0.93 lb (421.84g) Grosime 0.098" (2.49mm)
Dimensiune / Dimensiune 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1590W Evaluări IP65
Alte nume 1590WKKBK-ND
HM3721
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.244" (57.00mm)
Caracteristici Watertight descriere detaliata Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.244" (57.00mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box
Culoare Black Suprafață (L x W) 24.0 in² (155 cm²)
produse asemanatoare
1590WLBBK
1590WLBBK
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX ALUM BLACK 1.99"L X 1.99"W
In stoc: 9769 pcs
Descarca: 1590WLBBK.pdf
RFQ
1590WKBK
1590WKBK
Descriere: BOX ALUM BLACK 4.92"L X 4.92"W
In stoc: 3508 pcs
Descarca: 1590WKBK.pdf
RFQ
1590WK
1590WK
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX4.92"W