1590WFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WFBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1590WFBK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 7.4"L X 7.4"W
Foi de date: 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1590WFBK
Număr parc 1590WFBK Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX ALUM BLACK 7.4"L X 7.4"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2901 pcs Fișa cu date 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
Greutate 0.672 lb (304.81g) Grosime 0.080" (2.03mm)
Dimensiune / Dimensiune 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1590W Evaluări IP65
Alte nume 1590WFBK-ND
HM1950
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.638" (67.00mm)
Caracteristici Watertight descriere detaliata Box Metal, Aluminum Black Cover Included 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) X 2.638" (67.00mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box
Culoare Black Suprafață (L x W) 54.8 in² (354 cm²)
produse asemanatoare
1590WFF
1590WFF
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 7.4"L X 7.4"W
In stoc: 2420 pcs
Descarca: 1590WFF.pdf
RFQ
1590WEFL
1590WEFL
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 7.4"LX4.72"W