1590P1FBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590P1FBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1590P1FBK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
Foi de date: 1.1590P1FBK.pdf2.1590P1FBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1590P1FBK
Număr parc 1590P1FBK Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 3667 pcs Fișa cu date 1.1590P1FBK.pdf2.1590P1FBK.pdf
Greutate 0.85 lb (385.55g) Grosime 0.080" (2.03mm)
Dimensiune / Dimensiune 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1590F Evaluări IP54
Alte nume 1590P1FBK-ND
HM3636
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.047" (52.00mm)
Caracteristici EMI Shielded descriere detaliata Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 2.047" (52.00mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Black Suprafață (L x W) 19.7 in² (127 cm²)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1590P1FLBK
1590P1FLBK
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
In stoc: 5106 pcs
Descarca: 1590P1FLBK.pdf
RFQ
1590P1F
1590P1F
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
In stoc: 3649 pcs
Descarca: 1590P1F.pdf
RFQ
1590NGY
1590NGY
Descriere: BOX ALUM GRAY 4.72"L X 2.58"W
Descarca: 1590NGY.pdf
1590P1
1590P1
Descarca: 1590P1.pdf
1590P1BK
1590P1BK
Descarca: 1590P1BK.pdf
1590P
1590P