1589T70D1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70D1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1589T70D1
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului POWER STRIP 70" 20A 10OUT 15'
Foi de date: 1.1589T70D1.pdf2.1589T70D1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 824 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1589T70D1
Număr parc 1589T70D1 Producător Hammond Manufacturing
Descriere POWER STRIP 70" 20A 10OUT 15' Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 824 pcs Fișa cu date 1.1589T70D1.pdf2.1589T70D1.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 120V
Caracteristici - Energie -
Curent - Max 20A Lungimea cablurilor 15' (4.57m)